PLEŤOVÉ AMPULKY EUBOS IN A SECOND: 7 - DŇOVÁ KÚRA
Nakúpte aspoň za 50 eur a doručenie máte zadarmo

Pleťové ampulky EUBOS IN A SECOND

Kto by nechcel vyskúšať koncentrovanú starostlivosť o tvár? Pleťová ampulka je perfektnou SOS záchranou pre našu pokožku. 

Kozmetická rada pleťových ampuliek EUBOS IN A SECOND má okamžitý pozitívny účinok na pleť. Pleťové ampulky sú intenzívnejšie a silnejšie verzie sér alebo esencií a svojim inovatívnym zložením koncentrujú vysoko účinné látky. Vďaka špeciálnemu baleniu vám ampulky zabezpečia, že na pokožku nanesiete optimálne množstvo výrobku, dosiahnete maximálne výsledky a minimálne plytvanie.

Ošetrite si pokožku tváre 7 – dňovou kúrou, ktorá Vašu pleť reštartuje a opätovne rozžiari. Ampulky posilňujú pokožku, pôsobia proti škodlivému vonkajšiemu prostrediu či pomáhajú s rôznymi problémami v pomerne krátkom čase. Vyberte si tú, ktorá vyhovuje vašim potrebám. 

Ampulky aktivačnej kúry In a Second Caviar Glow Boost 

Táto aktivačná kúra je určená na dosiahnutie vyžarovania energie a vitality pokožky. Ampulky obsahujú vysoko účinný koncentrát látok proti únave a vyčerpaniu. Ich cieľom je pokožku revitalizovať

Výťažok z kaviáru dodáva pokožke esenciálne aminokyseliny a peptidy, zvyšuje tvorbu kolagénu, spevňuje, vyživuje a regeneruje. Vitanol® Bio chráni a obnovuje pokožku a zabraňuje odbúravaniu kolagénu. Morská voda poskytuje intenzívnu a dlhotrvajúcu hydratáciu.

Pokožka vyzerá žiarivo, hladko a prebudene. Vedecké testy ukazujú, že približne u 70 % testovaných osôb došlo k zlepšeniu pevnosti pokožky o 16 % už po 30 minútach a približne u 60 % testovaných osôb došlo k zlepšeniu elasticity pokožky o 26 %.

Ampulky hydratačnej kúry In a Second Bi Phase Hydro Boost

Hydratačná kúra je určená pre intenzívnu hydratáciu a starostlivosť. Ampulky poskytujú dvojfázové okamžité ošetrenie suchej a namáhanej pokožky. Výhodou je ich vegánske zloženie. Cieľom ampuliek Bi Phase Hydro Boost je intenzívne hydratovať. 

Pentavitin® intenzívne reguluje a ukladá vlhkosť v pokožke. Testy ukazujú, že už po 3 hodinách po aplikácii sa zvyšuje hydratácia pokožky až o 15 %. Gatuline® In-Tense reštrukturalizuje, zvyšuje hustotu pokožky a posilňuje jej vlastnú kolagénovú sieť. Hyalurón vytvára na pokožke hladký a hebký ochranný film. Olej zo sladkých mandlí a olej zo semienok brokolice dodávajú nenasýtené mastné kyseliny a vitamíny.

Pleť pôsobí hladšie, jemnejšie a sviežejšie. Vedecké testy preukázali, že hydratácia pokožky sa výrazne zvýšila. Pokožka ostala už po prvej aplikácii napnutejšia a vrásky sa zredukovali.

Ampulky sťahovacej kúry In a Second Bi Phase Collagen Boost 

Táto sťahovacia kúra je určená pre intenzívne spevnenie a vyhladenie pleti. Poskytuje dvojfázové okamžité ošetrenie vrások. Výhodou týchto ampuliek je ich vegánske zloženie. Cieľom kúry je zvýšiť pružnosť pokožky a zjemniť jej štruktúru.

Collaxyl CLX je stabilný kolagén, ktorý zlepšuje regeneráciu pokožky, posilňuje kolagénovú sieť a redukuje vrásky. Hyalurón vytvára na pokožke hladký a hebký ochranný film. Olej zo sladkých mandlí poskytuje nenasýtené mastné kyseliny a vitamíny. Amarantový olej dodáva cenné lipidy. Pokožka po použití ampuliek ostáva napnutá a svieža.

Vedecké testy preukázali, že sa hĺbka vrások redukuje a pokožka je menej drsná už po 30 minútach po aplikácii koncentrátu.

Tip na záver: Nepoužívajte pleťové ampulky po aplikácii pleťového krému. Ten vytvorí na vašej pleti ochrannú bariéru, ktorá zabráni prieniku aktívnych zložiek z ampulky do pokožky. Krém patrí až na záver vašej rutiny starostlivosti o pleť. Ampulku zaraďte do rutiny pred neho.