Eubos HAUT RUHE starostlivosť o pokožku detí

Lekárska starostlivosť o pokožku bábätiek a detí so suchou a veľmi suchou pokožkou. Taktiež vhodná ako sprievodná liečba pri neurodermatitíde.

Detská rada EUBOS HAUT RUHE bola vyvinutá špeciálne pre suchú a extrémne suchú detskú pokožku. Jemná starostlivosť o pokožku je zabezpečená skvelým zložením: pupalkový olej, ktorý je bohatý na omega-6 mastné kyseliny, účinné látky viažuce vlhkosť a protizápalové látky ako panthenol, bisabolol, výťažok z ľubovníka bodkovaného alebo extrakt z kvetov a semien cardiospermum halicacabum.

100 % – ná garancia spokojnosti na produkty EUBOS HAUT RUHE

Aj keď pri našej práci vyvíjame maximálne úsilie, aby bol každý jeden zákazník spokojný s našimi produktami, môže sa stať, že nie každému dokážeme vyhovieť. V takom prípade sme tu vždy pre vás, aby sme vzniknutý problém vybavili k spokojnosti našich zákazníkov. Naša 100 % garancia spokojnosti sa vzťahuje na každý jeden výrobok rady EUBOS HAUT RUHE zakúpený cez náš e-shop, aby ste mali istotu že Vaše dieťatko dostáva to najlepšie a že mu naša kozmetika sedí. Podrobný návod, ako postupovať pri vrátení, si prečítate tu.

garancia spokojnosti na produkty EUBOS HAUT RUHE

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobraziť menu
Zobrazenie 12 24 36