MEDZINÁRODNÝ DEŇ ŽIEN: ZĽAVY NA PRODUKTY EUBOS
Nakúpte aspoň za 50 eur a doručenie máte zadarmo

Medzinárodný deň žien: zľavy na produkty EUBOS

Medzinárodný deň žien je za rohom a my sme si pre vás pri tejto príležitosti pripravili špeciálne zľavy na produkty značky EUBOS. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte! 

Odmeňte sa kvalitnou lekárskou kozmetikou

Starať o svoju pokožku by sme sa mali po celý rok, no prečo nevyužiť Medzinárodný deň žien na to, aby sme sa odmenili zmysluplne a zaobstarali si kvalitnú kozmetiku vyvinutú v spolupráci s dermatológmi, navyše v špeciálnej zľave?

Teraz pri nákupe nad 70 € dostanete 10 % zľavu  s kódom taargeta10. Pri nákupe nad 90 € s kódom taargeta15 vás čaká 15 % zľava. Nezabudnite zadať príslušný kód a zľava sa vám hneď premietne v košíku. 

Výnimočnosť značky EUBOS

Produkty nemeckej značky EUBOS sa vyvíjajú v laboratóriách pomocou najnovších technologických prostriedkov. Za značkou stojí 90 rokov výskumu. Na vývoji jej produktov pracujú vedci v spolupráci s dermatológmi. Preto sú produkty vysoko účinné a bezpečné pri starostlivosti o pokožku.

EUBOS kozmetika má jedinečné zloženie. Obsahuje vybrané aktívne látky s preukázanou a zdokumentovanou účinnosťou. Väčšina EUBOS produktov neobsahuje konzervanty, PEG-deriváty, farbivá, parfumy a syntetické vonné látky. EUBOS má špecializované produktové rady určené pre citlivú pokožku, pre suchú pokožku, pre starnúcu pokožku, pre pokožku diabetikov, pre detskú pokožku či radu koncentrovaných pleťových ampuliek s okamžitým účinkom.