KÚP 5, ZAPLAŤ 4: VÝHODNÝ NÁKUP ZNAČKY EUBOS
Nakúpte aspoň za 50 eur a doručenie máte zadarmo

Kúp 5, zaplať 4: výhodný nákup

Odmeňte sa kvalitnou lekárskou kozmetikou EUBOS. Teraz pri nákupe piatich produktov kozmetiky EUBOS zaplatíte len za štyri a piaty, najlacnejší, Vám pribalíme úplne zadarmo. Táto zľava sa Vám aicky premietne v košíku. 
 
Akcia sa nedá kombinovať s inými zľavami a je uplatniteľná len na jednotlivé produkty, nie na balíčky. Akcia sa neuplatňuje na výživové doplnky a zdravú stravu. 
 
Akcia platí do 15. marca 2021 alebo do vypredania zásob.

Výnimočnosť značky EUBOS

Produkty nemeckej značky EUBOS sa vyvíjajú v laboratóriách pomocou najnovších technologických prostriedkov. Za značkou stojí takmer 90 rokov výskumu. Na vývoji jej produktov pracujú vedci v spolupráci s dermatológmi. Preto sú produkty vysoko účinné a bezpečné pri starostlivosti o pokožku.

EUBOS kozmetika má jedinečné zloženie. Obsahuje vybrané aktívne látky s preukázanou a zdokumentovanou účinnosťou. Väčšina EUBOS produktov neobsahuje konzervanty, PEG-deriváty, farbivá, parfumy a syntetické vonné látky. EUBOS má špecializované produktové rady určené pre citlivú pokožku, pre suchú pokožku, pre starnúcu pokožku, pre pokožku diabetikov, pre detskú pokožku či radu koncentrovaných pleťových ampuliek s okamžitým účinkom.