3 VECI, KTORÉ BY STE MALI ROBIŤ SO SVOJOU PLEŤOU V LETE
Nakúpte aspoň za 50 eur a doručenie máte zadarmo

3 veci, ktoré by ste mali robiť so svojou pleťou v tomto teple

Leto je v plnom prúde a krásne slnečné počasie nám dopraje stráviť vela času na slnku, pri bazénoch, či na výletoch. Ako si však chrániť pokožku a zabezpečiť jej adekvátnu starostlivosť? Tu sú tri veci, ktoré jej určite pomôžu. 

1. Dvojité čistenie

Je veľmi dôležité pleť každý večer odlíčiť a následne dôkladne vyčistiť. Takto zabezpečíme, že ju zbavíme makeupu, krému na opaľovanie a všetkých nahromadených nečistôt. Výsledkom bude tvár s menej upchatými pórmi a bez zapálených pupienkov. Na druhý krok čistenia po odlíčení použite čistiacu emulziu EUBOS MULTI ACTIVE MOUSSE, ktorá intenzívne, ale šetrne zbavuje pokožku nečistôt, ktoré narúšajú bariéru pokožky a spôsobujú, že pokožka tváre časom starne.

2. Hydratácia

Ide o absolútnu nutnosť v tomto počasí. Vo výsledku sa bude Vaša pokožka lepšie hojiť, menej sa mastiť a bude vyzerať sviežejšie a zdravšie. Na hydratáciu pokožky je veľmi účinná kyselina hyalurónová, ktorá sa v našom tele vyskytuje prirodzene a má schopnosť na seba naviazať vodu v množstve 1 000 – 10 000 násobku svojej vlastnej hmotnosti! Ideálnym pomocníkom na hydratáciu pleti je serum EUBOS HYALURON 3D BOOSTER. Ide o hydrogélový Aqua Gel s trojitým komplexom kyseliny hyalurónovej s tromi rôznymi dĺžkami molekulového reťazca. Dlhý reťazec zostáva na povrchu pokožky a intenzívne ukladá vlhkosť. Kyselina hyalurónová so stredne dlhým a krátkym reťazcom prenikajú do hlbších vrstiev pokožky v dvoch fázach a vypĺňajú vrásky zvnútra a podporujú obnovu buniek.

Nezabudnite ani na pokožku tela a doprajte jej po dni strávenom na slnku či v chlórovej bazénovej vode starostlivosť v podobe kozmetiky EUBOS SENSITIVE, ktorá obsahuje upokojujúcu termálnu vodu.

3. SPF ochrana

Krém na opaľovanie pri vode je nevyhnutnosť. No nielen to – mal by sa používať dennodenne bez ohľadu na počasie. Starnutie pokožky je z veľkej miery spôsobené škodlivým slnečným žiarením. Po aplikácii krému na opaľovanie ju pred týmto ochránite a dáte jej priestor na regeneráciu. Vyskúšajte náš hybridný krém s SPF faktorom, ktorý Vašu pleť nielen ochráni, ale jej poskytne aj komplex aktívnych zložiek z bioaktívnej kyseliny hyalurónovej, vitamínu C a koenzýmu Q10, intenzívne hydratuje, podporuje vlastnú syntézu kolagénu v pokožke a vyhladzuje vrásky. Pre deti odporúčame krém na opaľovanie EUBOS HAUT RUHE, ktorý sa ľahučko rozotiera a skvele ochráni detskú pokožku.