EUBOS: PROFESIONÁLNA LEKÁRSKA KOZMETIKA
Nakúpte aspoň za 50 eur a doručenie máte zadarmo

EUBOS: profesionálna lekárska kozmetika

kozmetika eubos taargeta

Nemecká značka EUBOS konečne dorazila aj na Slovensko. Ide o značku nemeckého pôvodu, ktorá je jednotkou v starostlivosti o pleť predovšetkým vo svojej materskej krajine, v Nemecku, no teší sa tiež popularite aj v okolitých európskych krajinách. V čom je EUBOS kozmetika výnimočná a prečo si ju dopriať?

EUBOS KOZMETIKA : PROFESIONÁLNA LEKÁRSKA STAROSTLIVOSŤ Z POHODLIA DOMOVA

EUBOS je značkou nemeckej profesionálnej kozmetiky, ktorej produkty sa vyvíjajú v laboratóriách pomocou najnovších technológií. Za značkou stojí takmer 90 rokov výskumu. Na vývoji jej produktov spolupracujú vedci s dermatológmi. Preto sú produkty bezpečné a vysoko účinné v starostlivosti o pokožku. Takto si môžete dopriať profesionálnu starostlivosť z pohodlia domova bez potreby podstupovať procedúry v kozmetických salónoch a centrách krásy.

EUBOS kozmetika má jedinečné zloženie. Obsahuje vybrané aktívne látky s preukázanou a zdokumentovanou účinnosťou. Väčšina produktov neobsahuje konzervanty, PEG-deriváty, farbivá, parfumy a syntetické vonné látky. EUBOS má špecializované produktové rady určené pre citlivú pokožku, pre suchú pokožku, pre starnúcu pokožku, pre pokožku diabetikov, pre detskú pokožku či radu koncentrovaných pleťových ampuliek s okamžitým účinkom. 

eubos-rada-sensitive

FILOZOFIA ZNAČKY EUBOS

Pojem “eubos” pochádza z gréčtiny a v preklade znamená “dobrý pocit”. Už názov spoločnosti približuje jej cieľ – dosiahnuť zdravú, hýčkanú pokožku. Aby sa každý zákazník dobre cítil vo svojej koži, či už ju má citlivú, suchú, trpí nejakou kožnou chorobou alebo ju poznačil čas.

Ide o podnik strednej veľkosti s približne stovkou zamestnancov, ktorý si potrpí na tradičné hodnoty. Tým, že je na trhu už takmer 90 rokov, môže sa pýšiť dlhou tradíciou či rodinnými vzťahmi so svojimi zamestnancami a obchodnými partnermi. Čestné obchodné vzťahy sú pre nich obzvlášť dôležité. 

Inovatívna značka však nemôže byť postavená len na tradícii, a preto túto spája s modernými technológiami a inováciami. Vedenie značky prevzala pred niekoľkými rokmi mladšia generácia v podaní trojice Ralfa Voigta a sestier Britty Wilcke-Janssen a Vereny Janssen, ktorí zabezpečujú, aby EUBOS zostal sviežou a modernou značkou. 

Prvoradou hodnotou EUBOS však ostáva kvalita a skutočnosť, že jej produkty naozaj fungujú a stimulujú procesy v pokožke. Dodnes vyvíja nové kombinácie aktívnych zložiek a receptúr vyrobených na mieru pre rôzne typy pokožky. 

PREČO POUŽÍVAŤ KOZMETIKU EUBOS

EUBOS je značkou, pre ktorú je kvalita výrobkov na prvom mieste. Jej produkty zastrešujú kompletnú starostlivosť – od starostlivosti o pokožku tela, cez starostlivosť o pokožku tváre, až po pokožku hlavy a vlasy. V jej ponuke nájdete aj krémy na ruky a chodidlá, špeciálne vyvinuté pre problematickú pokožku. Napríklad produkty pre detskú pleť neobsahujú látky, ktoré by pokožku mohli dráždiť, sú bez parabénov a parafínov. Všetky produkty sú dermatologicky testované a odporúčajú ich aj lekárnici a pediatrici. Značka EUBOS sa môže tiež pochváliť veľmi pozitívnymi reakciami od spokojných zákazníkov. 

MODERNÝ VÝSKUM

EUBOS úzko spolupracuje s výrobcami surovín a neustále vyhľadáva nové aktívne zložky. Výskumné obdobie každej novej zložky trvá jeden až dva roky

Väčšina zložiek produktov EUBOS má rastlinný pôvod a tieto tvoria aj aktívne zložky produktov. No nájdu sa v nich aj syntetické či minerálne zložky. Syntetické ingrediencie EUBOS nakupuje od tretích strán, pričom detailne dohliada na celý výrobný proces. Niektoré produkty obsahujú látku živočíšneho pôvodu – včelí vosk. Produkty nie sú testované na zvieratách. 

 

OHĽADUPLNOSŤ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU

EUBOS vo svojich produktoch nepoužíva pevné mikroplasty. Mnohé z produktov neobsahujú žiadne tekuté polyméry a spoločnosť momentálne pracuje na tom, aby ich odstránila zo všetkých svojich výrobkov. Produkty neobsahujú parabény, PEG deriváty, silikóny, minerálny olej, farbivá, arómy a ani alkohol.

Keďže veľa zákazníkov žije vegánskym spôsobom života, neustále vyvíjajú nové produkty bez zložiek živočíšneho pôvodu. Príkladom je niekoľko druhov ampuliek IN A SECOND alebo účinný HYALURON 3D BOOSTER proti vráskam.

Pre EUBOS pojem udržateľnosť neznamená iba ochranu životného prostredia a zdravia. Ich cieľom je dávať späť regiónu, v ktorom sa po desaťročia úspešne vyvíjali. Preto podporujú nemecký región Porýnie prostredníctvom regionálnych výrobných zariadení a taktiež tam majú zazmluvnené dielne zamestnávajúce znevýhodnené osoby. Vývoj a výroba je exkluzívne ponechaná v Nemecku.

My máme radosť, že túto kvalitnú značku prinášame na slovenský trh v spolupráci s distribučnou spoločnosťou Medimex Slovakia s.r.o. ako výhradný zástupca.

-5%
Zavrieť
-10%
KRÉM NA TVÁR EUBOS UREA 5 %
KRÉM NA TVÁR EUBOS UREA 5 % balenie
Zavrieť

Krém na tvár EUBOS UREA 5 %

12,53